SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ ATELIERU A GALERIE ART LINEA

  • 20.12.2015
  • Magazín

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ ATELIERU A GALERIE ART LINEA

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ ATELIERU A GALERIE ART LINEA

Mimořádné záležitosti si zaslouží i mimořádnou pozornost a přesně sem můžeme zařadit slavnostní otevření ateliéru s galerií ART LINEA na Malé Straně ve Sněmovní ulici čp. 9.


O spolupráci byl požádán také florista Pavel Hruška - dlouho nad výzvou nepřemýšlel a přijal ji se slovy: „Velmi rád podpořím tak smysluplný projekt, jakým je ateliér s galerií ART LINEA.“ Přímo na nádvoří vytvořil dva florální objekty, které vzbuzovaly pozornost stejně jako ostatní vystavené artefakty. Odpoledne nebylo jen o klasických uměleckých dílech, ale i o šatech módní návrhářka Petry Kociánové, které předvedla na konci listopadu v pražském Rudolfinu na monumentální přehlídce.

Mezi hosty nechyběl kurátor galerie akademický malíř Dimitrij Kadrnožka, který vybíral pro první prodejní výstavu z děl malíře Jaroslava Štědry a sochaře Lubomíra Macháně.  O neskutečný hudební zážitek se postarala harfenistka Kateřina Englichová a hobojista Vilém Veverka. O malé napětí se postarala Veronika Březinová Hladilova, která vhodila do jedné ze skleniček s vínem malý diamant, který si nalezl svoji novou majitelku. Nejen Petru Kociánovou mile překvapila nečekaná návštěva Mons. prof. PhDr. Tomáše Halíka, Th.D..

27
28
29
30
31
32
34
35
36