CHOCO FLOWER DECOR BYL PŘEDSTAVEN KLIENTŮM HOME ART

  • 14.11.2015
  • Magazín

CHOCO FLOWER DECOR BYL PŘEDSTAVEN KLIENTŮM HOME ART

CHOCO FLOWER DECOR BYL PŘEDSTAVEN KLIENTŮM HOME ART

Přední český florista Pavel Hruška patří mezi ty nejvyhledávanější, kteří se nebojí používat netradiční materiály. Je také průkopníkem designu květin a není žádným překvapením, že před nějakým časem sáhl i po čokoládě, kterou dekoruje květy a okvětní lístky. Pustil se i do malého experimentu, který se ukázal, že je hoden pasování mezi nové umělecké směry. A tak vznikl Choco flower decor.


Pavel Hruška se ujal role propagátora mladého uměleckého směru Choco flower decor, který je zdokonalován v rukách Pavla Hrušky (HRUSKADESIGN - kvĕtinový atelier), předního českého floristy, který se narodil s talentem, který mu svěřil snad bůh samotný, si získává celou řadu svých příznivců i z řad VIP osobností. Své umění předvedl 5. listopadu 2015 v HOME ART v OC Metropole Zličín. Růžové a jiné jedlé okvětní lístky dekorované čokoládou, ořechy, chia semínky, kokosem, dýňovými semeny. Nemohly však chybět ani plátky dekorovaných hrušek. Hádejte proč?

Projekt HOME ART má ambici zpříjemnit bydlení v moderním a designovém stylu a inspirovat. Co však řadí tento projekt mezi špičky v oboru, jsou lidé, kteří jsou do projektu zapojení a jejich zbožíznalectví, což se dnes již v celé řadě obchodů nenosí. Ať jsme se zeptali obchodního ředitele Jaroslava Soukupa a všech ostatních „ve službě“ na cokoli, dokázali nám odpovědět na vše, a to přes nádobí, stolování, přípravu kávy, elektrospotřebiče, design i bytový textil.

-lz-

4
6
7
8