VÁNOCE V KAPSÁŘI

  • 17.12.2015
  • Magazín

VÁNOCE V KAPSÁŘI

VÁNOCE V KAPSÁŘI

Máte rádi změnu a chtěli byste nějakým způsobem osvěžit své bydlení květinami, ale nemáte už na ně místo? Je tu jednoduché řešení, pořiďte si kapsáře. O výhodách a jednoduché instalaci se v těchto dnech přesvědčila také Sabina Laurinová, také Vlastimil Harapes i Genny Ciati. Všichni tři si vyzkoušeli, aranžování kapsářů The Green Pockets.


Všechny jmenované zaujalo aranžmá kapsářů v našem ateliéru HRUSKADESIGN, kterou připravil Lukáš Tvrdý, ale přesto se zrodilo několik nových nápadů, jak doladit vánoční aranžmá. Sabina Laurinová se soustředila na drobné ozdoby, baletní mistr Vlastimil Harapes pojal přesvědčení, s trochou nadsázky, že stěnu s květinami může více zkrášlit již jen on sám a Genny Ciati, z té se rozhodl Pavel Hruška udělat anděla.

Adventní odpoledne plné zábavy nemělo slabých míst, což ani nikdo z přítomných nepředpokládal, vždyť Vlastimil Harapes, známý vypravěč dobrých vtipů, u kterých se se slabší povahy červenají. To Sabina Laurinová zase pobavila tím, když vtipně nahlas dovozovala, jak asi pojmou nevinné pohledy někteří novináři a  Genny Ciati již přemýšlela, kam doma pověsí kapsář, ale i to, jak mu vdechne vánoční atmosféru či, zda by je nepoužila jako botník…

Kapsáře můžete zakoupit také v našem ateliéru, který sídlí na adrese: Štěpánská 21, Praha 1

Více informací o kapsářích naleznete na www.thegreenpoc­kets.com.

9
10
11
12
13
14
15
16
17